O Mnie

Jakub Gutkowski

[sfp-page-plugin url=https://www.facebook.com/GutkowskiJakub/]

Pomagam innym tworzyć niesamowite produkty.

Jestem pragmatyczny, wierzę, że powinniśmy wybierać narzędzie do problemu, a nie na odwrót.

Jestem marzycielem, wierzę, że każdy zasługuje na to by być szczęśliwym. Że to co robimy ma pozytywny wpływ na inne rzeczy. Że powinniśmy dążyć do tego by świat był lepszym miejscem, dla nas, dla naszych dzieci i pokoleń które nadejdą. Dlatego też moim mottem od ponad 18 lat jest “change the world, line by line”. To marzenie jak i moje motto, było jedną z głównych przyczyn dla których otworzyłem devWarsztaty – darmowe warsztaty, dla każdego który chce się uczyć i praktykować kunszt programistyczny. Oraz dla których stworzyłem .NET Blogs PL

Jestem otwarty na pomysły, wierzę, że nie ISTNIEJE JEDNA JEDYNA droga rozwiązania danego problemu. Za pomocą różnych punktów widzenia, dyskusji, czy też nawet wzięcia kroku w tył, jesteśmy wstanie znaleźć rozwiązanie, o którego istnieniu nie bylibyśmy wstanie uwierzyć, że istnieje.

Nie ma jedynie białego i czarnego. Jest nieskończenie wiele kolorów pomiędzy nimi. My tylko zapomnieliśmy o ich istnieniu.

Słuchanie ponad mówienie.

Więcej informacji jak i pełne CV znajdziecie na Linked In. Dodatkowo bio i obrazki/loga na konferencje/spotkania dostępne są na stronie Press Kit.

NIE PRZEGAP SZKOLEŃ OTWARTYCH

Jedyny kanał w którym NA PEWNO będę informował o szkoleniach otwartych i ofertach specjalnych z nimi związanymi.

Od teraz będziesz na bieżąco informowany o moich Szkoleniach Otwartych!