Cześć!

Dzięki, że wpadłeś! Bardzo mi miło Cię powitać w moich skromnych progach. Zwracaj się do mnie proszę per Ty – najlepiej Gutek. Możesz o mnie krótko przeczytać na stronie O mnie, nie ma sensu bym Cię tym tutaj teraz zanudzał.

Blog ten istnieje od 2008 roku, i przez te lata robię jedną rzecz która dla mnie jest najważniejsza – dzielę się z Tobą moją wiedzą i spostrzeżeniami. Sam nie raz korzystałem z takiej wiedzy, i to jest chyba po prostu mój sposób na odwdzięczenie się. Od 2008 roku, inspiruję i staram się pobudzić czytelników do myślenia i kwestionowania statusu quo.  Bo życie jest zbyt krótkie by spędzać ja na rzeczach których nie lubimy lub które nie sprawiają nam przyjemności.

Blog jest podzielony na trzy główne kategorie Tech, Recenzje i Felietony do których trafia największa liczba artykułów. Istnieją inne kategorie, ale są marginalne, trafisz na nie z menu Różne. Jednak najlepszych sposobem czytania i eksplorowania bloga jest wyszukiwarka. Treści jest dużo, nawet bardzo, gdyż przez ponad ostatnich 190 dni, pojawia się na tym blogu jeden post dziennie.

Rozgość się, dobra kawa, coś dobrego na ząb i zapraszam do czytania!

Ze mną zawsze możesz się skontaktować poprzez stronę Kontakt. Odpowiadam na wszystkie maile.

Polecam także śledzić mnie na twitter, facebook, instagram i youtube. Na każdym z mediów staram się dostarczyć wartościowe treści.

Najnowsze posty

Facebook

402 Obserwujący
Obserwuj

Privacy Preference Center

Analityka

The services contained in this section enable the Owner to monitor and analyze web traffic and can be used to keep track of User behavior.

Clicky, Google Analytics
Google Analytics
Clicky

Interakcja z zewnętrznymi sieciami społecznościowymi

This type of service allows interaction with social networks or other external platforms directly from the pages of this Application.
The interaction and information obtained through this Application are always subject to the User’s privacy settings for each social network.
This type of service might still collect traffic data for the pages where the service is installed, even when Users do not use it.

Facebook Like button and social widgets, Google+ +1 button and social widgets, Twitter Tweet button and social widgets
Google+ +1 button and social widgets
Facebook Like button and social widgets
Twitter Tweet button and social widgets

Wykrywanie SPAMu

This type of service analyzes the traffic of this Application, potentially containing Users' Personal Data, with the purpose of filtering it from parts of traffic, messages and content that are recognized as SPAM.

Google reCAPTCHA
Google reCAPTCHA

Wyświetlanie treści z zewnętrznych platform

This type of service allows you to view content hosted on external platforms directly from the pages of this Application and interact with them.
This type of service might still collect web traffic data for the pages where the service is installed, even when Users do not use it.

Google Fonts, YouTube video widget
Google Fonts, YouTube video widget

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

NIE PRZEGAP SZKOLEŃ OTWARTYCH

Jedyny kanał w którym NA PEWNO będę informował o szkoleniach otwartych i ofertach specjalnych z nimi związanymi.

Od teraz będziesz na bieżąco informowany o moich Szkoleniach Otwartych!