Cześć!

Dzięki, że wpadłeś! Bardzo mi miło Cię powitać w moich skromnych progach. Zwracaj się do mnie proszę per Ty – najlepiej Gutek. Możesz o mnie krótko przeczytać na stronie O mnie, nie ma sensu bym Cię tym tutaj teraz zanudzał.

Blog ten istnieje od 2008 roku, i przez te lata robię jedną rzecz która dla mnie jest najważniejsza – dzielę się z Tobą moją wiedzą i spostrzeżeniami. Sam nie raz korzystałem z takiej wiedzy, i to jest chyba po prostu mój sposób na odwdzięczenie się. Od 2008 roku, inspiruję i staram się pobudzić czytelników do myślenia i kwestionowania statusu quo.  Bo życie jest zbyt krótkie by spędzać ja na rzeczach których nie lubimy lub które nie sprawiają nam przyjemności.

Blog jest podzielony na trzy główne kategorie Tech, Recenzje i Felietony do których trafia największa liczba artykułów. Istnieją inne kategorie, ale są marginalne, trafisz na nie z menu Różne. Jednak najlepszych sposobem czytania i eksplorowania bloga jest wyszukiwarka. Treści jest dużo, nawet bardzo, gdyż przez ponad ostatnich 190 dni, pojawia się na tym blogu jeden post dziennie.

Rozgość się, dobra kawa, coś dobrego na ząb i zapraszam do czytania!

Ze mną zawsze możesz się skontaktować poprzez stronę Kontakt. Odpowiadam na wszystkie maile.

Polecam także śledzić mnie na twitter, facebook, instagram i youtube. Na każdym z mediów staram się dostarczyć wartościowe treści.

Najnowsze posty

Facebook

[sfp-page-plugin show_posts=true width=500 url=https://www.facebook.com/GutkowskiJakub/]

NIE PRZEGAP SZKOLEŃ OTWARTYCH

Jedyny kanał w którym NA PEWNO będę informował o szkoleniach otwartych i ofertach specjalnych z nimi związanymi.

Od teraz będziesz na bieżąco informowany o moich Szkoleniach Otwartych!