Mimo aplikacji typu PhoneGap czy Xamarin programowanie w Objective-C wciąż jest popularne i dużo ludzi nie wyobraża sobie pisania aplikacji dla produktów iP* w innym języku niż Objective-C i na innym systemie niż OSX. W końcu grunt to wiara? ;)

Dlatego też stwierdziłem, jako programista .NET, że podsumuje najlepsze źródła na temat programowania dla iOS w Objective-C dla .NET Dev.

O to one:

 

 

Tak, powtórzę je jeszcze raz:

 

 

A teraz jak kiedyś się spotkamy, to w ramach podziękowania za oszczędzony czas jak i pewnie pieniądze (bo kursy kosztują, jak i książki) to możecie mi postawić piwo :)

7 KOMENTARZE

 1. **@Krzysztof**

  O tym bedzie w poniedzialek, i troche w srode :)

  **@All**

  notyfikacje email wciaz nie dzialaja, tak na wszelki wypadek pisze o tym

 2. **@1Siger1**

  Tak, slyszalem o nim gdyz to on prowadzil kurs iOS dla .NET dev na Plura. W ogole nie przypadl mi do gusty sposob w jaki prowadzil go, zawieszal sie i tracil tak jakby sedno. choc nie wiem bo jak sie zawiesil to ja tez sie zawiesilem.

  Jezeli sie nie myle to on wlasnie tam porownal protokoly do generics w C# to mnie w ogole zbilo z tropu i cofnalem sie do definicji protokolu w Obj-C bo cos mi nie pasowalo.

  Dlatego nie zaleznie jak fajna moze byc to ksiazka, wole jej nie tykac, wole rozumiec aspekt jezykowy z punktu widzenia Obj-C niz probowac to porownywac do tego co juz znam. Duzlo latwiej wtedy sie programuje imo.

 3. **@1Siger1**

  cofam, gosciu na Plura to byl Jon Flanders, ale tak prawda slyszalem o Smith bo ktos mi do ksiazki i bloga juz dawal swojego czasu liniki :)

Comments are closed.