Swojego czasu wrzuciłem paręnaście linków odnośnie JavaScript, dziś chciałbym uzupełnić listę paroma pozycjami, które dadzą wam kilka dobrych lektur na zbliżające się święta (tak jakby ktoś książki IT nie dostał pod choinkę ;))

  • JSBooks – jest to zbiór aktualnie 27 (ale wciąż aktualizowany) linków do darmowych książek dot. JavaScript (ps dla maniaków Pythona, PythonBooks też są dostępne ;)). Większość tych książek dostępnych jest w formacie HTML lub PDF. Czasami zdarzy się mobi. Ale jak w przypadku CQRS, możecie sami sobie z HTML stworzyć mobi dla waszej potrzeby :)
  • Programming Windows 8 Apps with HTML, CSS and JavaScript – książka z MS Press, dostępna w kilku formatach, w tym i mobi! :)
  • Learning JavaScript Design Patterns – książka wylistowana w JSBooks, i dostępna także poprzez O’Reilly. Jednak dla tych, którzy chcieli by sami sobie zrobić mobi, zapraszam na GitHub
  • Developing Backbone.js Applications – tak jak w poprzednim przypadku, wersja mobi tym razem jest dostępna tutaj, lub każdy może sobie ją stworzyć po ściągnięciu z gita repozytorium.

Jakby wam jeszcze mało było czytania ;) to tutaj znajdziecie listę darmowych książek MS zaś na stronach Syncfusion kolejną porcję darmowych ebooków (jednak ich aż tak bardzo nie polecam) :)

1 KOMENTARZ

Comments are closed.