Udało się :) blog jest już dostępny, wczoraj przez przypadek usunąłem swój blog stary i zorientowałem się dzisiaj ;) więc trzeba było przyspieszyć pracę.

Jak się okazało, wcale nie jest to takie proste – kłopoty z raven, kłopoty z POST itp. itd. jednak chyba już wszystko działa.

Kod bloga znajduje się na github – nie jest on piękny, ale spełnia swoje założenia :)

Jeżeli znajdziecie jakiegoś buga to pls dajcie znać poprzez komentarz lub issue na github – dzięki. Starałem się jak mogłem by all działało, ale zawsze coś nie będzie śmigać ;)

PS.: jak wam się podoba? Czytelniejszy?

13 KOMENTARZE

 1. Pierwsza uwaga — RSSy zaciągają się bez domyślnego adresu bloga. Po kliknięcie w nagłówek, przerzuca na about:blank

  Druga — ładnie złożone.

  Trzecia — nie działa postowanie z wyłączonymi JSami. Rzuciło “ładnym” komunikatem błędu:
  Błąd serwera w aplikacji ‘/’.

  Nie można znaleźć zasobu.

  Opis: HTTP 404. Strona, której szukasz (lub jeden z jej elementów zależnych), mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna. Przejrzyj poniższy adres URL i upewnij się, że jest poprawnie wpisany.

  Żądany adres URL: /1378/komentarz

 2. Co wy macie z tymi wymaganymi mailami? ;p

  no i fakt, adres z RSS – dosyć istotne ;->
  font troszeczkę zasysa moim zdaniem, ciężko się czyta. No i osobiście wolałem stary layout ;->

 3. **@Darek**

  Dzieki :) RSS chyba juz naprawiony, zobaczymy. Co do komentowania bez JS – nie ma takiej mozliwosci ;) ot i tyle, moze dodam do kiedys ;)

  **@orientman** i **reVis**

  dzieki :)

  **@niliphilus**

  tez sie zastanawiam co z tymi emailami ;) w koncu i tak z nich nie korzystam, narazie i chyba nawet zapomnialem zapisac czy chesz byc informowanym o komentarzach ;)

  co do layout – kiedys trzeba bylo zemienic, a tamtego nie udalo mi sie przerobic :( _font_ – prawda, ale na mobile jest super czytelny. moze znajde jakis inny to wykorzystam (chyba ze masz jakies propozycje?), narazie niech bedzie ten :)

 4. Hmm… na panoramicznym wygląda ok czcionka (chyba że zmieniłeś już)… (wtedy na trochę małym notebooku patrzyłem).

  btw. “Strong główna”? ;-)

 5. Jest gites, faktycznie na telefonie wygląda super:). Nie to żeby źle wyglądało na nie-telefonie, ale z telefonami jest różnie (u mnie np jest mniej fajnie). Dwie uwagi jak na razie: tytuł zakładki “O Mnie” powinien brzmieć “O mnie”, wielkiej litery używa się zwyczajowo tylko w 2 osobie (chyba że się o jakimś bogu jedynym pisze, wtedy można inaczej). A uwaga druga: domyślny temat maila z kontaktu jest jakiś taki z dupy:).

 6. **@procent**

  dzieki :) _o mnie_ poprawione, zas domyslny tytul? :) nie jest taki z dupy, Ci ktorzy beda chcieli to go zmienia, Ci ktorzy tego nie zrobia, odpowiedzi nie dostana ;)

 7. Calkiem ladny kod, czysty I skladny :)

  Ale chyba nie znalazlem w kodzie miejsca gdzie sie bronisz przed XSS ?

Comments are closed.