W najbliższych trzech tygodniach będzie się działo! :) W nieznany mi sposób skumulowały się minimum dwie konferencje, i przynajmniej jedna sesja grupy (na drugą sesję innej grupy czekam na potwierdzenie).

Logo dotnetConf.PL

Tak więc w tą sobotę online, będziecie mogli uczestniczyć w konferencji dotnetConf.pl na której spotkacie takich prelegentów jak Maciej Aniserowicz, Filip Wojcieszyn, Łukasz Gąsior, Maciej Grabek, Tomasz Janczuk oraz mnie, tak :) będę się tam też produkował i mam nadzieję, że come-back to prelekcji w tym przypadku nie spowoduje że już więcej ust nie otworzę :)

Organizatorami konferencji są Michał Franc, Paweł Sawicz i Jakub Jędryszek, pomysł zaś zaczerpnięty z amerykańskiej wersji konferencji – dotnetConf.

Gorąco więc zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w dotnetConf.pl w tą sobotę, 12 październik od godziny 15.

logo Lodz.NET

Następnie w piątek 25 października zarówno Procenta jak i mnie będzie można zobaczyć na grupie Łódź.net, która zorganizowała event Let’s get this party started! Na który miejscówki rozeszły się jak ciepłe bułeczki – super widzieć, że ludzie chcą chodzić na takie spotkania! I mam nadzieję, że wszystkie te osoby się tam pojawią :)

Tutaj brawa dla Michała za namówienie mnie do prelekcji :) oraz Michała Jaskólskiego za zorganizowanie tego w tak krótkim czasie :)

logo mobilization

Zaś w sobotę 26 października odbywa się konferencja mobilization3 na którą z Procentem i resztą grupy obecnej w piątek się wybieramy – więc zapraszamy :)

Na koniec, wiem, że szykuje się jeszcze jeden pomniejszy event, ale dam info jak już coś będzie ekstra wiadomo :)

Zachęcam więc do rejestracji na każde z tych wyarzeń, no i do zobaczenia! :)

2 KOMENTARZE

Comments are closed.