We wtorek wraz z Procentem miałem przyjemność występować we Wrocławiu na spotkaniu lokalnej grupy Wroc.NET.

Po raz kolejny mogę powiedzieć WOW, nie licząc że ludu przyszło tyle, że zabrakło miejsc siedzących, to jeszcze publiczność się udzielała, była interakcja, była zabawa a na końcu około 20 osób poszło razem porozmawiać przy napoju bogów :)

Na sesji, ja powodowałem ból głowy próbując wytłumaczyć WAT w JavaScript i dlaczego prawda to fałsz albo na odwrót ;) Zaś Procent zabrał nas na randkę ze ślicznotką – Nancy.

Dodatkowo dostałem bardzo fajny feedback wieczorową porą, bardzo cenny, zanotowałem i zastosuje się do niego następnym razem. Dzięki! I dzięki, że byliście szczerzy! Może nawet kilka nowych sesji powstanie dzięki komentarzom przy piwie :)

Należy podziękować szefom grupy – Mirosławowi i Pawła za to, że nas zaprosili, zaopiekowali a tuż przed wyjściem załatwili nam wyjście na rynek :) Dzięki czemu z Procentem, Pawłem i Łukaszem wylądowaliśmy w Przedwojennej na tatarze – polecam, fajna miejscówka :)

Podziękowania należą się także sponsorowi grupy PGS Software –dzięki, że wspieracie taką inicjatywę, fajnie widzieć firmy, które chcą i mogą. Oraz Gosi I Basi :) za wpólne śniadanie :)

Ja jak zwykle, proszę o feedback na temat mojej sesji – mimo iż dostałem kilka słownie od kilku osób, to proszę resztę o wypełnienie ankiety, albo komentarz albo twitter :) Cokolwiek – chodzi o to by każda kolejna sesja była lepsza a nie gorsza czy taka sama :)

Materiały z sesji, dostępne są u mnie na GitHub w repozytorium wroc-net-tak-tak.

Jeszcze raz dzięki, że przyszliście na nasze sesje i zostaliście z nami do późnej nocy popijając, śmiejąc się i dyskutując na ciekawe tematy! :)

Do zobaczenia na następnej sesji :)