Ale ten czas leci! W tym tygodniu stałą się piękna rzecz, bo przyszła wiosna :) A wraz z wiosną, ładna i dość ciepła pogoda :) A to znaczy, że można wyjść w końcu z nory i się trochę poruszać na dworze! Kilka tygodni pisałem w Call For You by coś zorganizować i nadszedł ten czas :)

Co powiecie wstępnie na wspólne bieganie? Ustalmy, że będzie to 10/15km i tępo takie by wyrobić się w półtorej godziny, czyli do 6 min/km max. Także ze względów organizacyjnych może to by wtorek z rana o 6:30/7:00 ;) albo niedziela, tak pomiędzy 11-15.

Bieganie po kabatach/Ursynowie/Wilanowie i okolicach lasu kabackiego – w warszawie.

Mi najbardziej by pasowały daty:

  • 9 kwietnia (niedziele)
  • 11 kwietnia (wtorek)
  • 18 kwietnia (wtorek)
  • 30 kwietnia (niedziela)

Ktoś się piszę na krótką przebieżkę by rozpocząć sezon i zaplanować kolejne działania? Który termin wam najbardziej pasuje i czy znajdzie się ktokolwiek chętny? Jak się nie uda to możemy spróbować koszykówkę na wilanowskiej czy też na jakiś publicznie dostępnych boiskach?

Ale najpierw zobaczmy jak to wyjdzie z bieganiem. Bo jak się uda to z taką grupą moglibyśmy systematycznie się spotykać na przebieżki :) a w IT i nie tylko znajomości nigdy za wiele! :)

9 KOMENTARZE

  1. Ursynów daleko :) – może coś gdzieś w centrum albo jakieś wycieczki poza miasto :)? Kuba Sz. wyciąga do Kampinosu – może by spróbować się zjechać :). Jak będzie coś w niedzielnych terminach to spróbuję dołączyć.

  2. Ja się piszę. W tygodniu to dla mnie ciężko, ale niedziela jest ok. Ursynów, Kampinos – dla mnie wszystko jedno, bo i tak mam wszędzie daleko ;-). A może lasy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, czyli okolice Zalesia Górnego k. Piaseczna ? Tutaj to sobie podbiegnę ;-)

    • To już się możemy ustawić :) 30 kabaty, godzinę podam jeszcze w social i Ci wyślę TW/FB :) no i zobaczę, może i Mirek się dołączy :)

  3. Gdyby nie to, że mieszkam po drugiej stronie Polski to chętnie bym się przyłączył :) Wiosna może i jest, ale ja przez cały dzisiejszy i wczorajszy dzień deszcz za oknem widziałem :/

  4. Gutek, daj znać jak będziesz planowal wspólne bieganie w maju. We wtorek rano ja się piszę

Comments are closed.