W pewnym starym projekcie największe wyzwanie jakie mieliśmy to stworzenie forum zgodnie z pewnymi dziwnymi wymaganiami ;)

Od tamtego czasu staram się być mniej więcej na czasie w rozwiązaniach custom forums i do tej pory… wszystkie projekty były kiepskie. Dla przykładu http://spforums.codeplex.com/ wygląda dość archaicznie. KwizCom też raczej nie zachwycił.

Zaś około 1,5 roku temu trafiłem na post Tobiasa Zimmergrena, który opisywał, że pracuje nad forum. Po pewnym czasie pojawił się kolejny post z przykładem wizualnego rozwiązania, zaś niedawno Tobias zaprezentował pełne rozwiązanie. Szkoda tylko, ze płatne :) ale $500 to nie tak dużo jak na takie forum. Dostępne jest ono na stronie firmowej TOZIT. Wersja demo 30 dniowa jest bez płatna więc zachęcam wszystkich do jej przetestowania :)

2 KOMENTARZE

  1. Ostatnio wdrożyłem forum od TOZIT i niestety muszę powiedzieć tyle, że jakikolwiek kontakt i załatwianie spraw formalnych jest w tym wypadku tragiczny. Samo forum jest bardzo fajne ale pojawiały się problemy z wystawieniem faktury, z supportem czyli zwykłym odpowiadaniem na maile.

Comments are closed.