Prawie dwa tygodnie temu odbyła się moja sesja na Warszawskiej Grupie .NET – WG.NET (tej nie oficjalnej podobno, bo istnieje jeszcze jakaś która ma spotkania w siedzibie ms – lub przynajmniej istniała).

Muszę powiedzieć, że byłem mile zaskoczony liczbą osób na spotkaniu, swojego czasu jak pojawiło się 10 osób to oznaczało, że spotkanie się udało :) tym razem było ich około 20 może i więcej, więc tym bardziej większe brawa dla organizatorów – cieszę się, że idea grupy .net w wwa żyje i ma się nawet dobrze! :) Z chęcią będę uczęszczał na kolejne spotkania :)

W szczególności iż dowiedziałem się o fajnym projekcie tworzonym przez byłego studenta PJWSTK, Przemysława Ładyńskiego – javOnet. Projekt umożliwia wykorzystanie biblioteki C# z poziomu Java – na przykład utworzenie klasy i wykonanie metody, czy też wyświetlenie WPFa. Pomysł super i sądzę, że wielkie korporacje które mają soft zarówno w .NET jak i w Oracle Java (ekhm) będą z tego projektu zadowolone.

Na kolejnych sesjach niestety już być nie mogłem ale wiem, że było coś vim – szkoda, może następnym razem :)

Zaś jeżeli chodzi o mnie, to pogadałem trochę o JavaScript – tym razem było dużo mniej materiału niż przy dotnetconf.pl, sądzę więc też że był on bardziej przystępny. Jeżeli byliście to z chęcią usłyszę feedback od was na temat tej sesji. Podobała się? Nie podobała? Co waszym zdaniem było fajne a co złe? Będę bardzo wdzięczny za jakikolwiek feedback – bez niego raczej istnieje mała szansa, że uda mi się poprawić rzeczy które są złe :) więc z góry dzięki!

Materiały z mojej sesji można znaleźć na github – zarówno kod jak i prezentację. Jeszcze raz :) proszę o feedback :) dzięki :)

1 KOMENTARZ

  1. Sesja spoko.
    Podobało mi się, że wyjaśniałeś, czemu działa tak, a nie inaczej. Pokazywanie za pomocą przeciążanych funkcji, czemu coś działa tak, a nie inaczej – fajowe.
    Sesja dużo lepsza niż na dotnetconf (wtedy miałem wrażenie, że wszystko jest pod kontrolą, a w końcówce zabrakło paliwa – zmęczenie?)

Comments are closed.