Co to był za wieczór!!! :) Mówię wam, jak tylko się tam z Procentem pojawiliśmy to pierwsza rzecz jaka nam przyszła do głowy to WOW, tyle luuuudu! Super! Ale grupa Łódzka ma wzięcie!

Ale ok, zacznijmy od początku, sesja na grupie łódzkiej nie odbyła by się gdyby nie Michał :) Więc jeszcze raz wielkie dzięki za zaproszenie! Zorganizowanie nam noclegów jak i zaopiekowanie się nami po przyjeździe oraz załatwienie wieczornego wyjścia mimo iż następnego dnia wstawałeś o 5 rano!! Dzięki! Szacun +10 :) Oczywiście trzeba podziękować także drugiemu Michałowi, że zareagował świetnie na to co pierwszy Michał spowodował :) Sala była, piwa później opłacone, ogólnie super! Dzięki! Dobrze widzieć, że dziecko Binka (tak, aplikacja stoi na Nancy ;) ) dalej żyje i się rozwija!

Ale ok, wracamy do sesji, a dokładnie do publiczności – takiej żywej, która brała czynny udział w dyskusji, zadawała pytania, odpowiadała na pytania itp. chyba nigdy nie miałem i też nigdy nie widziałem. Więc bardzo dziękuję wam za to!

Jeżeli zaś chodzi o sesję, to po raz kolejny mówiłem o JavaScript, tym razem trochę bardziej o bebechach :) jednak chyba i to powoduje bóle głowy ;)

Wszystkie materiały – z prezentacją – są dostępne u mnie na github.

Mam jak zwykle prośbę do was, o feedback – co się podobało a co nie, czego było za dużo a czego za mało. Jakakolwiek opinia się liczy, więc będę bardzo wdzięczny!

3 KOMENTARZE

  1. Mega pozytywnie! Super sesja z taką interakcją, że szok!

    Już wiem, na czym zawiśnie moja strona domowa – Nancy, którą będę kochał i Javascript, przy którym będę krzyczał “WAAAT?” ;)

    Brawo dla Was obu – zainspirowaliście mnie swoimi sesjami!

Comments are closed.