Ostatnio przeinstalowywałem komputer i byłem zmuszony do ponownej aktualizacji moich ustawień zarówno VS jak i ReSharpera, stwierdziłem więc, że pora je opublikować. Nie tylko po to by mieć je dostępne tam gdzie mi OneDrive, Dropox itp. nie działają, ale również po to, by może ktoś z community skorzystał na tym też – może i ja skorzystam, jak kilka pull request przyjdzie ;)

Wszystkie moje ustawienia dostępne są na github (plik readme zawiera wszystkie informacje plus przykłady kolorów) – jest to zbiór plików, do różnych wersji VS 2013 – ale IMO to co działa na 2013 w wersji pure lub Update 1, powinno działać na VS 2012 tak samo.

Oprócz moich ustawień kolorystycznych bazujących na Monokai z Sublime znajdują się tam także moje ustawienia edytorów tekstowych jak i formatowania kodu. Nie każdemu się one spodobają, więc tutaj zalecam ostrożność :)

Zaś by wykorzystać mój szablon kolorystyczny, trzeba zainstalować rozszerzenie Visual Studio 2013 Color Theme Editor o którym pisałem ostatnio.

Jeżeli coś się wam nie podoba, lub uważacie, że jakieś kolorki powinny zostać zmienione, to śmiało proszę o Pull Request :)