To jest drugie z trzech podsumowań jakie będą na tym blogu teraz. Kolejne powinno mi się udać przygotować na popołudnie. Więcej ich już nie będzie :) przynajmniej na razie :)

Chciałem zrobić takie mini podsumowanie, co najczęściej u mnie było czytane. I jak popatrzyłem na statystyki to bym musiał być bardzo monotematyczny :) Gdyż TOP byłoby zajęte przez całą serię Co to Jest? A to chyba nie o to chodzi :)

Z tego powodu, zamiast dawać listę top 10 postów, daję listę TOP 3 kategorii, które cieszyły się największym waszym zainteresowaniem.

Moje top z bloga w roku 2016.

Miejsce 3: Nowości w C#

Trochę się zdziwiłem, że taką popularność nowości w C# będą miały, a jednak. Posty stricte informacyjne o tym co nowego możemy w C# znaleźć.

Nowości w C# 7 zebrał około 3% ruchu całego bloga.

Miejsce 2: Zdrowie

Nie spodziewałem się tego. Naprawdę. Seria którą stworzyłem by was motywowała do ruszania się i pokazywania jak sport może uczyć nas być lepszymi ludźmi, okazała się naprawdę dobrym pomysłem. Sam nie wiedziałem jak to zadziała, wiedziałem jedno – chcę o tym pisać i pokazać dlaczego to jest ważne. Cieszę się, widząc, że tematy są popularne. Pytanie, czy kogoś nakłoniłem do zmiany tryby życia na bardziej aktywny? :)

Zdrowie zebrał około 10% wszystkich wejść na bloga w tym roku.

Miejsce 1: Co To Jest?

O dziwo, od lat, najlepsza kategoria. Wciąż korzystacie z tych informacji. Co zresztą google ładnie pokazuje – średni czas spędzony na artykule w tej kategorii to 3,5 minuty. Ale też ta kategoria cieszy się największą liczbą skoków do kolejnych artykułów w tej serii. Dobrze wiedzieć, bo w pomysłach mam jeszcze minimum kilka postów do tej kategorii :)

Co To Jest? Zebrało prawie 32% wszystkich wejść na bloga u mnie w tym roku.

Podsumowanie

Reszta ruchu to Elixir plasujący się na 2% i potem to głównie pojedyncze techniczne posty z wyjątkowymi takimi jak Mam dla Ciebie ofertę pracy zdalnej. Bardzo dużo małych, drobnych postów, które cieszyły się popularnością w dniu ich publikacji, ale potem nikt do nich nie wracał. Może to być spowodowane tym, że ja też o nich potem nie informowałem. A patrząc, że publikowałem codziennie posty to łatwo jest nie wracać do istniejących już.