Mieliśmy to zrobić jakoś na początku wiosny a już jest lato. Pora ustalić datę i wio. Zróbmy tak, ustalę dwie daty i dwa razy będę gotowy i czekał i jak nikt się nie pojawi to po prostu sam sobie pobiegam :) A jaki dystans? To zależy od tego kto się pojawi. Jak wszyscy będą chcieli pobiec pół maraton to czemu by nie? Jak jednak grupa będzie max 10km to przebiegniemy 10 :) Ważne by się spotkać, pogadać i a do tego trochę pobiegać. Nie ma nic lepszego niż ruch, serio.

Więc zapraszam wszystkich pod Tesco KEN 14 przy paczkomatach:

Godzina jeszcze do zmiany jak wszyscy będą mogli i chcieli na 7-9 rano to ja spoko, a jak na 15-16 to też spoko. Ale to zależy od waszych komentarzy. Ja zaś jeżeli żadne się nie pojawią, o 11 stawie się w wymienionym miejscu :) Także wraz tym, tworzę eventy na FB pod które będzie można dołączyć (link po kliknięciu na dacie).

Zobaczymy, jak się uda to może uda się także systematycznie spotykać?

Tak czy siak. Do zobaczenia/pobiegania! :)

10 KOMENTARZE

          • Szczerze, to na drugi dzień chodziłem jak 90 latek, który całe życie przeleżał na kanapie. Musiałem sobie w poniedziałek odpuścić crossfit, a jeszcze dziś czuję pozostałość po biegu w łydkach. W każdym razie samemu bym tyle nie przebiegł! Było miło. Postaram się być w sobotę o 11:00 :-)

Comments are closed.