Ale ten czas leci… nim się obejrzałem a zaleciał cały miesiąc, a w nim trochę się wydarzyło :)

Po pierwsze Speaker Idol Warszawa dla CodeCamp Warszawa 2009. Chyba nikt tego nigdzie nie napisał ani nie ogłosił, więc zwycięzcą Warszawskiego SI jest Andrzej Piotrowski – gratulacje i do zobaczenia już w tą sobotę :)

Po drugie, konkurs PGS okazał się wielkim nie wypałem :( dosłownie nikt się nie zgłosił :( ani nikt nic nie napisał, nie zadał pytania nic :( szkoda, bo licencje właśnie się przedawniają. Jednakże nauczyliśmy się coś z tego! I następny konkurs będzie już lepiej zorganizowany – mam nadzieję, że także i nagrody będą odpowiednio ciekawe :)

Po trzecie :) już wcześniej wspomniana konferencja. Tutaj trzeba podziękować grupie WG.NET jak i Łódzkiej Grupie Profesjonalistów IT & .NET za zajęcie się organizacją. Grupa PGS pomagała, ale nie robiła aż tyle ile Łódzka i WG.NET. Dzięki chłopaki i mam nadzieję, że konferencja CodeCamp Warszawa 2009 wyjdzie tak dobrze jak dobrze zapowiadają się prelegenci :)

Po czwarte, znajomi wypuścili wersję beta aplikacji WebEFS:

System webEFS został stworzony z myślą o instytucjach i osobach zaangażowanych w realizację projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, a w szczególności projektów finansowanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zachęcam do korzystania z niej, naprawdę jest to bardzo dobry pomysł jak i super wykonanie :)

Po piąte, grupa PGS organizuje dwa spotkania, jedno merytoryczne, a drugie filozoficzne ;)

Na merytorycznym, będziemy mówić o dwóch sposobach prezentacji elementów listy: XSLT DataView Web Part oraz SPGridView. Różnica pomiędzy dwoma rozwiązaniami polega w sposobie ich tworzenia, jedno można zrobić za pomocą SharePoint Designera, drugie za pomocą Visual Studio. Spotkanie będzie o tyle ciekawe, że zaprezentujemy sposoby tworzenia pewnych funkcjonalności i postaramy się odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: kiedy używać XSLT DataView Web Part a kiedy SPGridView. Sesję na temat XSLT DataView Web Part poprowadzi Paweł Wróbel, kierownik projektów z firmy Datapolis – twórcy takiego rozwiązania jak Workbox. Zaś o SPGridView opowiem Ja :D

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę informacyjną spotkania, stronę spotkania i do rejestracji.

Na spotkaniu filozoficznym będziemy się dzielić spostrzeżeniami dlaczego SharePoint jest taki a nie inny, i dlaczego ptaszki ćwierkają a słońce świeci :) Czyli tak zwane ShareBeer! :) Zapraszamy na stronę informacyjną spotkania, stronę spotkania i do rejestracji (uwaga, trzeba być członkiemPGS by móc się zarejestrować na piwo).

Po szóste, WYSZEDŁ Visual Studio 2010 Beta 1! :) A to mi spędza aktualnie sen z oczu bo po 12h pracy wracam, i włączam swoją wirtualkę ;) więc możecie się spodziewać niebawem kilku ciekawych postów :) Zresztą % już rozpoczął ;)

Tym o tak prostym postem, podsumowuje to co się działo, dziać będzie oraz to co zamierzam w najbliższym czasie publikować ;) A tym czasem idę dokończyć swoją kawę i wracam do lektury Punktu Przełomowego – polecam :)

2 KOMENTARZE

  1. @Paula

    oj :( przepraszam, dopisze po weekendzie :) w ogole z tamtego tygodnia to ja malo pamietam… wiem ze cieszylem sie jak moglem 3h pospac :)

    Gutek

Comments are closed.