Po latach ukrywania się i nie w chodzenia pełną nogą w rynek szkoleniowy pora to zmienić. Przez ostatnie 3 lata obserwowałem jak to się zmienia organizując devWarsztaty. Jak dużo radości mi daje obserwacja ludzi uczących się, obserwowanie jak w oczach pojawia się zrozumienie i to zaświecenie się oczu. Niesamowite przeżycie jak się je rozbierze na czynniki pierwsze. Miałem także możliwość parę razy sam poprowadzić warsztaty i nie ma co ukrywać, dały mi one jeszcze więcej radości i kopa motywacyjnego. Wiem, że mogę dać i przekazać dużo. Wiem, też, że to co robię, robię dobrze i solidnie. Warsztaty które prowadziłem zawsze były ocenianie Powyżej oczekiwań. Dostałem też szereg informacji zwrotnej jak jeszcze bardziej mogę je udoskonalić. I tym się właśnie zająłem. Przez ostatni kilka tygodni siedziałem i szlifowałem.

Dziś chciałbym wyjść oficjalnie z ofertą autorskich szkoleń dla firm. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jest to lista szkoleń których plan i materiały mam przygotowane, nie pokrywa ona wszystkiego z czego jestem wstanie poprowadzić szkolenia. Jeżeli oferta nie pokrywa się z aktualnym zapotrzebowaniem, wystarczy napisać do mnie maila. Przez 3 lata prowadzenia devWarsztatów poznałem szereg specjalistów, ekspertów i entuzjastów. Na pewno uda nam się razem dograć szczegóły szkolenia spełniającego wszystkie stawiane mu cele!

Każde z szkoleń jest tak zaprojektowane by można było je łączyć/rozłączać. Nie potrzeba modułu SOLID? Nie ma problemy, wyłączmy go. Potrzeba coś nowego? Dodajmy! Moim celem jest dostarczenie wam jak NAJWIĘKSZEJ JAKOŚCI.

Aktualnie w ofercie są dostępne szkolenia:

  • Wzorce projektowe – praktyczne wykorzystanie wzorców projektowych z Gang Of Four (GoF);
  • SOLID – pełne przejście przez SOLID, jak pisać zgodnie, jak refaktoryzować do, kiedy nie korzystać a kiedy warto skorzystać;
  • Testy jednostkowe – esencja pisania testów w jeden dzień, to co najważniejsze by rozpocząć przygodę z TDD;
  • Testowanie – od testów whitebox/blackbox, przez testy jednostkowe, tdd aż po automatyzację testowania;
  • Adept programowania – kompleksowe warsztaty dla zespołów które chcą tworzyć wysokiej jakości oprogramowanie;
  • GIT – wszystko co jest niezbędne by zacząć płynnie korzystać z repozytorium git, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników;
  • Wprowadzenie do elixir – myślicie na rozpoczęciu tworzenia rozwiązań w elixir? Chcecie się przebranżowić? Są to idealne warsztaty dla was!
  • Serverless w Azure – wszystko co jest niezbędne do tego by zacząć tworzyć rozwiązania oparte o technologie Serverless w Azure. Z czego i kiedy warto skorzystać. Jakie usługi dają nam jakie wartości dodatnie. Ile za to wszystko zapłacimy? (strona się pisze! :) będzie aktualizacja)

To o co Cię proszę to przekazanie tej informacji dalej – swoim znajomym firmie, w której pracujesz. Może ty sam jesteś osobą, która podejmuje decyzje na temat szkoleń w firmie? Napisz do mnie.

Wszystkie szkolenia są dostępne z głównego menu na stronie

Szkolenia prosto z menu!
Szkolenia prosto z menu!

Dzięki i mam nadzieję, do zobaczenia!