Tak, tytuł nie kłamie i nie jest to clikbejt! pojadę do firmy i poświęcę 2 godziny czasu na konsultacje, mini szkolenie, prelekcje czy ogólnie na rozmowę techniczną i nie tylko. Ja z tego nic nie będę miał. CAŁE moje wynagrodzenie pójdzie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP). Wszystko co trzeba zrobić to wygrać mnie na aukcji.

Do pomysłu wystawienia siebie na aukcji zmotywował mnie Korsan – który sam siebie też wystawia. Szczerze, jest to moim zdaniem super pomysł na to by zrobić dobro – w tym wspomóc najmłodszych. Jest to sytuacja Win-Win, pod KAŻDYM względem.

Moja aukcja dostępna jest TUTAJ – i jest ona kierowana do firm. WSZYSTKO jest do dogadania. Jeżeli coś nie pasuje, coś wolałoby się zrobić inaczej lub zamiast 2 godzin potrzeba jest więcej. NIE MA PROBLEMU. Podbijemy stawkę i JEDZIEMY.

Oprócz mnie także wystawił się Maciej Aniserowicz i Łukasz Grala. Razem możemy zdziałać BARDZO DUŻO.

A jak Ty możesz pomóc? Wesprzyj tak jak możesz i potrafisz – przelew, przedmiot na sprzedaż (też możesz wystawić to na aukcji). Możesz też podzielić się tym w swojej firmie albo zaprzyjaźnionej firmie. Na FB zaś podałem jeszcze kilka innych pomysłów:

Miało pójść w poniedziałek. Jednak może i teraz też pójść a potem się przypomnę :)Nie wiem kto dokładnie to zrobił,…

Opublikowany przez Jakub Gutkowski na 5 stycznia 2018

W tym roku po raz 8 WOŚP zbiera na noworodki – dokładnie na neonatologię. Jak BARDZO ważną dziedzinę mogą się przekonać wszyscy Ci którzy odwiedzają portale typu Się Pomaga. Każde dziecko powinno mieć szansę, ŻADEN rodzic nie powinien stawać przed wyborem: chleb czy dziecko. Zresztą, lepiej tego w słowa nie ubiorę niż Jimmy:

Od kiedy zaś sam mam dwójkę cudownych małych łobuziaków tym trudniej jest mi przejść obok nieszczęścia. O tym jeszcze się w tym miesiącu rozpiszę. Nikomu też nie życzę tego co przeżyli moi znajomi. NIKOMU. Obraz tatusia całującego główkę świeżo narodzonej córeczki po 9 miesiącach ciąży, która zmarła 6 godzin przed narodzinami mimo upływu miesięcy dalej powoduje, że zalewam się łzami i w klatce czuję ból, tak wielki i ciężki.

Zróbmy coś razem dla dobra tych bezbronnych istot.