Zbliża się już prawie rok od kiedy .NET Blogs PL istnieje, a ja przez cały czas zbierałem się jak sójka za morze by napisać drugą wersję. Teraz przyszła na to pora :)

Jednak zanim za to się zabiorę jestem ciekaw (jeżeli oczywiście korzystacie z dotnetblogs.pl) jakich funkcjonalności wam brakuje, czy w ogóle jakiś brakuje? Co byście zmienili? Częściej korzystacie z agregowanego RSS czy wchodzicie na stronę?

Dodatkowo na stronie .NET Blogs PL i .NET Blogs PL dla konkursu Daj Się Poznać (organizowanego przez Procenta, więcej info), dodałem możliwość zgłaszania feedbacku za pomocą UserVoice.

Wasze zdanie się liczy, więc jeżeli macie pomysł na funkcjonalność lub zmianę to zapraszam do dzielenia się tym zarówno w komentarzach jak i na stronie UserVoice – z góry ogromne dzięki!

Pomniejsze uwagi:

 • Ostateczny termin, do którego można zgłaszać zmiany to 17 Października 2010 (włącznie) roku – jest on podyktowany tym bym miał po prostu czas na spokojnie zaimplementowanie nowych funkcjonalności jak i aktualizacje starych;
 • Nie zdecydowałem jeszcze ile głosów jest potrzebnych na zaimplementowanie funkcjonalności, jednak musi ich na pewno być więcej niż 3 – to taka magiczna liczba :)
 • Funkcjonalności, które osiągną liczbę głosów równą 42 i będą zgodne z przeznaczeniem i założeniami .NET Blogs PL o którym wspomniałem tu, zostaną zaimplementowane nie zależnie od innych funkcjonalności które nie koniecznie osiągną taką liczbę :)

5 KOMENTARZE

 1. Cześć, być może już taka opcja jest, ale nigdzie nie mogłem znaleźć sortowania wszystkich artykułów po dacie dodania.

 2. Czesc,

  Opcja istnieje ale jak widac jest slabo widoczna (bedzie trzeba ja bardziej wyroznic). Jak wejdziesz na strone dotnetblogs.pl jak i dotnetblogs.pl/dajsiepoznac.htm to w gornym prawym rogu bialego tla bedzie opcja "sortuj po dacie", jak ja klikenisz to posty zostana posorotowane po dacie a napis zmieni sie na "sortuj po tytule".

  Jest to doslownie w gornym prawym rogu bialego tla na ktorym wyswietlane sa rssy.

 3. No rzeczywiście jest, u mnie zawsze był napis sortuj po tytule to nie zauważyłem tego.

  Ale to też nie o to się mi do końca rozchodzi, a mianowicie żeby była taka opcja co pokaże wszystkie posty z blogów w "jednym worku" posortowane po dacie.

 4. moze ogolnie dac mozliwosc zmiany layoutu bo to glownie o to chodzi? by nie bylo boxow a jedna dluga lista z ta roznica iz teraz mozna dac opis pod tytulem zamiast tooltipa ?

Comments are closed.