Coś się zapuściłem w tym tygodniu z postami, ale mam dobre wytłumaczenie :) terminy, terminy oraz po raz kolejny terminy.

Po pierwsze za 12 dni rusza kolejna konferencja organizowana przez Michała Bojko (ten to musi być pasjonatem SharePointa ;)) – Time For SharePoint, o pierwszej wspominałem wcześniej raz opisując a raz udostępniając demo JavaScript w SharePoint 2010 jak i dając linki do VirtualStudy. Tym razem konferencja odbędzie się nie w 3 ale w 4 miastach (ale tanie gadanie :) przypominają mi się reklamy w TV, nie jedna, nie dwie a trzy sztuki otrzymasz teraz jeżeli zadzwonisz pod numer 0 700 DAJSIĘOKANTOWAĆ). Ale co prawda to prawda. 5 dniowy rajd po Polsce zaczynający się w Krakowie 15 listopada, następnie 16 listopad Wrocław, 17 przerwa, 18 Gdańsk i na końcu 19 listopada Warszawa.

Sesje zapowiadają się ciekawie, w szczególności w Krakowie i Wrocławiu na których będzie gościł Ed Musters (SharePoint MVP).

Ja swoją sesję o rozszerzaniu SharePoint 2010 Tools w VS 2010 poprowadzę w Warszawie o godzinie 10:00. Mam na nią godzinę i nie wiem jeszcze jak tu się wyrobić :) albo skrócę dema albo prezentacje… zobaczymy. Godzina to mało ale wystarczająco :)

Co prawda nie wiem jak w WWA pojawić się o 8:30 w siedzibie MS w której to będzie odbywała się konferencja, jednak postaram się nie spóźnić :)

Tak czy siak, jeżeli jeszcze się nie zarejestrowaliście to polecam wykonać to teraz bo miejsc chyba już powoli braknie :) Konferencja podobnie jak ostatnio jest kierowana zarówno do Dev jak IT Pro – więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)

Po drugie ja wybywam na wakacje :) Tak jak przez ponad 3 lata nie byłem na żadnych tak w tym roku odrabiam zaległości :) Najpierw na bezrobociu (czytaj wolnoLansowaniu się czy tam freelancingu) a teraz już zgodnie z tradycją – urlop z pracy, po którym zostaje mi 1 dzień wolnego na to by jakoś pojawić się na święta :) A więc ze względu na to, także zawieszam na ten okres – minimum 3 tygodni blogowanie do którego powrócę mam nadzieję jeszcze w listopadzie.

PS.: Mam nadzieję, że wyrobię się na głosowanie w konkursie Daj się Poznać! :) deadline coraz bliżej- już chyba tylko 12-11 dni :)