Ojej, zapomniałem w ogóle o tym, że w czwartek jestem caaały dzień na TEDxWarsaw. Więc kolejne losowanie rozpoczyna się dzisiaj (23 marca i trwa do 30 marca).

0017ae2b_mediumDługo się zastanawiałem, którą kolejną książkę dać, tak naprawdę nie licząc jednej w miarę nowej reszta to dinozaury – jeden na pewno oddam do muzeum ;)

Ale patrząc na niektóre oferty pracy jakie dostałem ostatnio, oraz w jakich technologiach one są realizowane stwierdzam, że te dinozaury wciąż żyją i mają się całkiem nieźle :)

Więc przez kolejne 3 tygodnie, nie spodziewajcie się proszę niczego nowszego niż .NET 2.0 :)

Na pierwszy rzut oka trafia książka, przygotowująca do jednego, swojego czasu, najtrudniejszego egzaminu MS: MCAD/MCSD Exams 70-330 & 70-340: Implementing Security for Applications With Microsoft Visual Basic .NET and Microsoft Visual C# .NET

Książka jest w twardej oprawie, która moim zdaniem wygląda na lekko zniszczoną, strony kartek wyglądają jak nowe, zaś ich grzbiety (czy boki jak ktoś woli) trochę pociemniały od stania. Nie jest to jakoś strasznie widoczne, ale jak patrzy się na odpowiednio ułożone kartki to różnicę w kolorach można zobaczyć (i mówi to daltonista) :)

Książkę, sam jakoś 2 krotnie przeczytałem, kilka rzeczy mi ona rozjaśniła, kilka zaciemniła – z tym zaciemnieniem to raczej dlatego, że nie miałem praktycznego powodu do wykorzystania wiedzy zgromadzonej w tej książce :/

Książka zawiera wszystki płytki CD jakie były do niej załączone (3 z tego co kojarzę). Jedynie płyta z przykładowymi pytaniami na egzamin była wykorzystywana.

Jeżeli was ta pozycja zainteresuje, to jak zwykle, zachęcam do wzięcia udziału w losowaniu, poprzez umieszczenie komentarza pod tym postem :)

11 KOMENTARZE

Comments are closed.