Jak to czasami bywa, życie nie zawsze toczy się wokół programowania, ale szczerze mówiąc nie wiem jak ta pozycja znalazła się u mnie na półce :)

microsoft-excel-2007-krok-po-kroku-cd-b-iext3249614

Krok Po Kroku Microsoft Office Excel 2007 jest całkowicie nowa, po polsku i zawiera nawet płytkę CD – co na niej jest :) nie mam zielonego pojęcia. Ale wiem, że książka się może przydać osobom trzecim, takim jak na przykład moja Mama :) która chyba do niej czasami zaglądała.

Wszystkich zainteresowanych pośrednio lub bezpośrednio tą pozycją zachęcam do dodawania komentarzy pod tym postem. Wyniki losowania zostaną opublikowane 13 lipca (w piątek ;)).

7 KOMENTARZE

 1. Lepiej zostaw ją w domu, skoro Twoja mama z niej korzysta. Jest napisana prostym i czytelnym językiem. A ludzi jedynie zniechęca seria KpK, ale większość na pewno znajdzie tu coś nowego.

 2. :) moja mama ja czytala, juz nie czyta – jezeli nikogo nie zainteresuje trafi ona do biblioteki publicznej – lepsze to niz skladowac cos z czego nikt nie korzysta lub co gorsza wywalic to do kosza :)

 3. haj
  Ja mi by się bardzo przydała bo ostatnio mnie na rozmach o prace maglują testami z Excela…podejrzewam że jak Twoja mam go umiem i taj że chętnie bym do niego zaglądała??? a i mam dziś imieniny:)

 4. Jestem bardzo zainteresowana tą książką, ponieważ w te wakacje zamierzam nauczyć się bardzo dobrze excela, który jest niezbędny do mojej przyszłej pracy ;) pozdrawiam

 5. wygrałam!!! je je je! wygrałam !!! je je je!
  ocho wygrałam coco jambo je je!!
  dzięki i pozdrawiam

Comments are closed.