Ze względu na to, że dziś nagle mój jeden post pokazał się około 4 razy na FB, ograniczam jedno źródło, które powodowało niepotrzebny jeden dodatkowy wpis – jeden to był tweet, drugi to był RSS od MS MVP, trzeci to mój własny fan page, czwarty zaś NetworkedBlogs.

Z tego wszystkiego jestem wstanie zrezygnować z NetworkedBlogs, dlatego, jeżeli śledziliście mnie tam lub poprzez FB, to uwaga, to pewnie będzie ostatni post który się tam pokaże. Piszę to, gdyż mam tam trochę subskrybentów – pechową liczbę ale zawzse coś ;)

Jeżeli chcecie być z treścią na bieżąco to zachęcam za subskrybować kanał RSS, polubić fan page lub śledzić mnie na twitterze – z tym ostatnim wiąże się akceptacja słuchania czasami moich narzekań na złośliwość rzeczy martwych, ale także daje wam to możliwość dowiedzenia się o nowych, ciekawych produktach jak i istniejących ale wartych uwagi, plus pewnie trochę śmiechu. To wszystko wiążę się jedynie z kanałem ćwierkaniem, reszta kanałów jest trochę bardziej przefiltrowana :)