Wakacje powoli dobiegają końca, pora więc wrócić do życia. Jeszcze przed wrześniem będę miał przyjemność wystąpić w dwóch miejscach. Pierwszym z nich jest meet.js++ białystok – special summer edition, sierpień 2017. Nazwa eventu bardzo długa. Dłuższa od najdłuższego tytułu piosenki Pearl Jam – Elderly Woman Behind the Counter in a Small Town :)

Ale do rzeczy. Event jest specjalny. Normalnie meet.js są to krótkie spotkania 2 godzinne. Odbywają się one w całej Polsce. I szczerze polecam się na nie wybrać. Jeżeli interesuje was JavaScript to na pewno u was w mieście jakieś meet.js jest lub było organizowany – nie licząc innych lokalnych inicjatyw JavaScriptowych których jest MASA i POLECAM wszystkie :) Specjalność tego event polega na tym, że jest to mini konferencja, która będzie ~4h i na której będzie można usłyszeć o zdradliwości JavaScript, Ract.js, ogólnie o programowaniu jak i o Elixir… tak :) o Elixir.

Będę miał przyjemność opowiedzieć tam trochę o tym, dlaczego Elixir jest fajny i dlaczego warto się nim zainteresować. Postaram się przekonać tłum maniaków JavaScript, żeby zamiast node może wykorzystali Phoenix? ;) No nie, aż tak nie. Jednak dodatkowe spojrzenie na różne problemy na pewno ułatwi pracę w JavaScript, ale przynajmniej pokaże, dlaczego JavaScript jest taki zajefajny.

Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2017 w Białymstoku w Auli Dużej w Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Rejestracja jest poprzez evenea zaś na FB daje jedynie podsumowanie spotkania.

Może są jakieś konkretne pytania, na które chcielibyście usłyszeć odpowiedź na tej sesji?

Do zobaczenia w Białymstoku :) Już w tym tygodniu! :)