stock_backgrounds_theater_cs2

Po 7 miesiącach od pomysłu w końcu jak to ujął Hellix zaczyna się kręcić :) Polska Grupa SharePoint (PGS) jest dla tych wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się co to jest SharePoint i jak się go je w Visual Studio, dla tych którzy już wiedzą jak się je ale chcą wiedzieć jak zrobić Tort oraz dla tych którzy po prostu lubią lub chcą się dowiedzieć więcej na jego temat.

Mimo iż same prace nad grupą trwały niebagatelne 7 miesięcy, to strona powstała w niecałe 3 tygodnie a to dzięki:

 • Chłopakom z CodeVibe w składzie Sławomir Kluczewski i Bartłomiej Stefanek, który stworzył layout grupy oraz logo;
 • Konradowi Załogowskiemu z Contium, tajemniczej osobie – znana większości grupy z imienia – której majstersztyk wyszedł podczas tworzenia styli i dopasowywania grafiki na stronę, ogólnie rzecz mówiąc to taki ktoś do kogo dzwonicie i mówicie: pociąć trza byle by śladu nie było, metody mnie nie interesują byle by było załatwione i ten Fox się więcej nikogo nie czepiał ;)
 • Michałowi Nikołajukowi z Contium – osobie, której się tak nudziło, że wraz z kolegą (Konradem) stworzył stronę :) a następnie założył odział Wrocławski Grupy ;)
 • Resztą spraw (zanim doszło do strony) zajęli się:
 • Jakubowi Gutkowskiemu z IMPAQ – który jak zwykle przypadkiem znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej godzinie ;)
 • Kazikowi Kutcie z Software Mind– który miał tego samego pecha co Gutek ;)

Aktualnie grupa będzie odbywać spotkania w trzech miastach polski:

 • Wrocław – Michał;
 • Warszawa – Gutek;
 • Kraków – Kazik;

Zapraszamy do odwiedzi strony, rejestracji w grupie oraz do uczestniczenia w pierwszym spotkaniu, które odbędzie się w Warszawie, 9 Grudnia o godzinie 18:00 w siedzibie Microsoft.

PS.: Podjęliśmy wszelkie starania by strona dobrze wyglądała pod IE jak i pod FF, jeżeli jednak zobaczycie jakieś niedociągnięcia proszę dajcie znać, dzięki 100 krotne!

11 KOMENTARZE

 1. Od dawna słuszałem o powstaniu grupy i chcialem sie zapisac, więc cieszę sie bardzo że teraz będę się mógł zapisać. GRATULACJE!!!

 2. Super inicjatywa! :) Szczerze nigdy się nie interesowałem Sharepoin, ale z chęcią zawitał bym na przynajmniej jedno takie spotkanie. Pewnego pięknego dnia się skusze…

 3. Wooooow! Piękna witryna, a jaka ekipa! “Z takim składem dacie radę” :-) Powodzenia!!!

  PS. Jakie są szanse, żeby ludzie z PGS nauczyli takiego skórowania witryn inne grupy? Byłoby naprawdę super, jakby każda grupa sobie zafundowała skórę :-)

Comments are closed.