Ostatnio pisałem o konkursie F# i Autodesk, który jak dotąd nie został rozwiązany (choć już się dawno skończył). Teraz chciałbym zachęcić was do innego konkursu, który trwa aż do 19 maja 2009, a który w nagrodę może wam dać do $21K (konkurs trwa od stycznia wieć $4K zostały już stracone ;() co już jest całkiem niezłą sumką :)

Konkurs został zorganizowany przez firmę Resolver Systems, która jest producentem alternatywnego arkusza danych Resolver One. Jest on na tyle ciekawy, iż jego system skryptowy wspiera język Python i do tego w pełni .NET Framework, przez co pisanie zaawansowanych funkcji/modułów staje się proste i przyjemne a możliwość zapisywania obiektów bezpośrednio w polach arkusza jeszcze bardziej zwiększa możliwości rozwoju aplikacji.

Konkurs, który trwa do 19 maja, składa się z cykli miesięcznych, gdzie do 19 dnia każdego miesiąca chętni mogą zgłaszać swoje rozwiązania rozszerzające Resolver One o dodatkowe funkcje/moduły. W każdym miesiącu można wygrać $2K zaś pod koniec maja zostanie wybrane rozszerzenie, które „było” najlepsze a autor jego zostanie obdarowany $15K :)

Wszystkich chętnych zapraszam do brania udziału, dobry pomysł, trochę pracy a potem chwała po wieki ;)

Jeszcze raz podaje linka do konkursu dla zainteresowanych:

http://www.resolversystems.com/competition/