Daj Się Poznać
Daj Się Poznać

Już za kilka godzin startuje konkurs organizowany przez Macieja AniserowiczaDaj się Poznać 2016. Konkurs skierowany jest do wszystkich tych którzy chcą rozpocząć przygodę z blogowaniem czy też już są blogerami.

Chodzi o to by pisać i to pisać regularnie co jest trudne, naprawdę jest. Do tego trzeba pisać o czymś konkretnym a nie o kartach graficznych. Mianowicie trzeba pisać o projekcie który będzie dostępny na Githubie. Czyli, nie tylko pisać regularnie ale także coś pushować regularnie. A to już jest naprawdę ciężkie.

Więc czasu i tak już mało do zapisu, ale jak się wahacie czy zapisać czy nie, to zapiszcie się, może to spowoduje, że zaczniecie pisać? W sensie, nic nie stracicie na tym, że się zapiszecie. A możecie wyjść na tym dobrze, nie tylko pod względem nagród ale dla siebie samych. Pisanie i pushowanie regularne naprawdę sprawia frajdę. To tak jak z ćwiczeniami, w którymś momencie jak nie zrobicie ćwiczenia jakiegoś to będziecie mieć wyrzuty sumienia i albo nagle znajdziecie ekstra czas na zrobienie tego, albo weźmiecie się za pas i zrobicie następnego dnia podwójną porcję. Chodzi o wyrobienie nawyku i tutaj konkurs naprawdę robi to co powinien, ma na celu wyrobienie wam tego nawyku byście po jego zakończeniu wciąż pisali.

Jak się nie uda, trudno, można spróbować drugi raz, jak się uda? Super! Bez próbowania nigdy nic się nie uda zrobić.

Życzę wam tym którzy się już zapisali, powodzenia, a tym których się wahają – by zrobili krok w nieznane i zapisali się. Będzie się działo :)

Ja pewnie nie będę wstanie śledzić wszystkich zgłoszeń – mimo że bym chciał. Ale biorąc pod uwagę, żę tego będzie więcej niż 300 postów tygodniowo to ja po prostu na to czasu nie mam :( Ale wybiorę kilka tych które mnie zaciekawią – niezależnie od technologii, choć tfu nieprawda :) jak będzie jakiś w Elixir/Fenix to oczywiście już go dodaję do listy obserwowanych :D

POWODZENIA :) Ja zaś całkowicie na boku spróbuję dotrzymać wam kroku przynajmniej w pisaniu postów :)

1 KOMENTARZ

Comments are closed.