Dobra, to nie jest jakieś dziwne i nie znane wyrażenie i można się szybko domyślić co znaczy. Jednak jest pub crawl jest na tyle ciekawym wyrażeniem które utkwiło mi w pamięci, że z chęcią o nim krótko napiszę. Pub crawl to inaczej chodzenie od pubu do pubu w celu napicia się jednego lub dwóch piw (lub wody) i poznania lokalnych miejsc.

Pewnie każdy z nas wykonywał Pub crawl w jakiś tam sposób. Bardzo fajny sposób, na rekonesans który pub jest fajny i do którego można wracać. A jak nie to bardzo miły sposób spędzenia czasu ze znajomymi lub poznania nowych ludzi. Zresztą taki pub crawl w ogóle można rozwinąć to na party crawl. Dodać kilka jeszcze warunków/zasad i mieć jedną z najlepszych nocy imprezowych ever :) Zresztą artykuł bazuje na książce – może nie bazuje, ale na pewno zachęca do przeczytania :) Tak czy siak, nazwa pub crawl mi się po prostu podoba. Ładna, zwięzła i każdy wie o co chodzi. A w Polsce to jakbyśmy robili? Łażenie po pubach? :) tak sobie brzmi ;)

A IT zaś taki pub crawl można bardzo łatwo odnieść do bibliotek JavaScript. Za każdym razem, kiedy piszę projekt w JavaScript to robię JavaScript Crawl ;) no i efekty są podobne jak przy pub crawl. Pewnych rzeczy nie chciałbym pamiętać, niektórych nie pamiętam i żałuje, a na końcu i tak boli mnie głowa :)

Miłego niedzielnego poranku :)

2 KOMENTARZE

  1. Jeszcze trzeba mieć z kim w ten rejs wyruszyć. I lubić jak szumi w głowie a mózg od alko się lasuje. To samo dotyczy JS ;-)

Comments are closed.