Od jakiegoś czasu na moim blogu pojawiają się spamy w komentarzach, a że nie lubię potwierdzenia wprowadzenia komentarza poprzez przepisanie napisu/cyfr z obrazka zastosowałem filtr na nazwie użytkownika, który wprowadza komentarz. Dlatego też, jeżeli dodaliście komentarz i on wam zniknął dajcie mi znać poprzez stronę kontaktową, lub zmieńcie Nick. Za utrudnienia przepraszam.

Piszę to tylko z jednego względu, gdyż już na kilku polskich blogach zdarzyło mi się iż mój komentarz został usunięty – i tu nie jestem pewny czy usunięty bo się komuś on nie spodobał (jeżeli tak to po co w ogóle dawać możliwość komentowania?) czy dlatego, że jakiś anty spam mnie wyciął. Nie zależnie od tego z jakiej to było przyczyny nie chciało mi się pisać do autorów blogów, gdyż gdyby to z pierwszego powodu post został usunięty raczej nie byłbym miły :)

Więc zaznaczam tylko – ja nie usuwam żadnych komentarzy i nie zamierzam tego robić. Wasza opinia jest waszą opinią i niezależnie od tego czy mi się ona podoba ;) czy też nie, komentarz nie zostanie przeze mnie usunięty chyba, że na prośbę autora komentarza.

Więc, jeżeli dodaliście komentarz a on się nie wyświetla, dajcie mi znać, naprawimy to :)