Chciałbym was bardzo przeprosić za dwie przerwy w działaniu bloga w trakcie tego tygodnia :( niestety są one kompletnie niezależne ode mnie. Firma która opiekuje się domeną trochę nawala.

Dlatego też postanowiłem iż w najbliższych dwóch tygodniach zrezygnuje z usług danej firmy na rzecz innej, gdyż w tym tygodniu to były dwie przerwy zaś od nowego roku doliczyłem się ich tylko 10 i to po kilka godzin każda. I to są przerwy, które wykryłem, ile ich było naprawdę nie wiem.

Poinformuje jeszcze dokładnie kiedy nastąpi zmiana firmy i w jakich godzinach blog może być niedostępny. Jednak nie mogę zagwarantować iż do czasu zmiany firmy sytuacje jakie zaszły w tym tygodniu się nie powtórzą :( Dlatego z góry bardzo za nie przepraszam.

Chciałbym też zaznaczyć tutaj iż nie jest to wina OrcsWeb na serwerach których stoi moja strona, wina leży w firmie która opiekuje się domeną i to domena leży i kwiczy a nie strona do której po IP można się dostać. Poinformuje o nazwie firmy która mi takie niespodzianki robi po jej zmianie.

Jeszcze raz sorki! :(

1 KOMENTARZ

  1. e ;-) co to za firma, to możemy sobie sami sprawdzić przecież.

    ‘Choć w przypadku Lerkins Group nie ma mowy o oszustwie to jednak polityka jaką prowadzi względem Internautów jest – jak to zostało napisane przez p.o. z-cy Dyrektora Departamentu Ochrony Konkurencji – niewątpliwie uciążliwa.’

    Wiecej: http://www.eioba.pl/a/25a/lerkins-group-uciazliwy-oferent

    To tylko przykładowy z ciekawych linków na temat tej firmy.

Comments are closed.