O… no dobra, prelegent łona bi, ale :) stwierdziłem, że to mi się podoba i z chęcią do tego wrócę. Dlatego w tym miesiącu dałem się ponieść aż 3 krotnie i 3 krotnie mówiłem, raz do monitora a dwa razy do ludzi na sali :)

Osobiście forma ­do ludzi bardziej mi się podoba, ale dalej uważam, że mówienie do monitora ma dwie strony, jedna to konferencja a druga to webcast. Wolę opcję konferencja, bo widać reakcję ludzi na kanale chata! I to jest super :)

A więc, jeżeli ktoś by chciał Gutka przygarnąć na sesję to ja jestem chętny i (nie powiem dalszej części bo zaraz będą głupie komentarze;)) na propozycję.

O czym mogę mówić? Temat trochę zależy od was, jeżeli macie coś konkretnego to dajcie znać, zobaczę, może będę wstanie na ten temat powiedzieć, jak nie to od razu dam znać, że sory ale to nie moja dziedzina!

Tak czy siak, ze wszystkimi miejscami w odległości do 2-3h od Warszawy samochodem/pociągiem nie ma problemu – to znaczy, uzgadniamy termin i ja się postaram dostosować do daty spotkania grupy itp. Jednak wyjazdy które dłużej zajmują trzeba będzie niestety uzgadniać z dłuższym wyprzedzeniem, do tego nie zawsze będzie to możliwe by odbyło się to w dzień „grupy” ze względu na to, iż jak jeden dzień urlopy mogę wziąć na to by gdzieś dojechać, tak już dwóch dni wolałbym nie brać – 3-4 wystąpienia takie i nagle mam prawie połowę urlopu z głowy :(

Więc jeżeli ktoś jest chętny zaprosić mnie bym poprowadził sesję to piszcie śmiało na mój adres email (dostępny pod zdjęciem z boku lub na dole <mobile>), czy też odzywajcie się za pomocą @gutek.