Czy dostajecie spam mailowy z mojego bloga? To znaczy informacja o tym, że został dodany nowy komentarz do jakiegoś postu a tego komentarza nie ma mimo iż dostaliście maila?

Dajcie znać proszę, dzięki

11 KOMENTARZE

 1. Dostaję, jednakże raz jak sprawdziłem komentarze, to ten spamowy był "na miejscu". Dostałem wiadomości do http://bit.ly/aELc3Z. Teraz natomiast, nie ma żadnych nowych komentarzy.

 2. Gutek, może poprawisz mój komentarz, bo coś znaczniki nie zadziałały :)

 3. Cześć,
  ja ostatnio dostałem dziwnego maila dot. komentarza do: .NET Blogs PL (dotNETBlogs.pl) – agregator polskich blogów .NET
  był w języku ang., nie pasował do kontekstu, a na stronie go nie znalazłem (mogę Ci emaila przeforwardować, ale nie mam adresu do Ciebie). Może problemem jest to, że blog najpierw wysyła powiadomienie, a później sprawdza czy to SPAM.
  pzdr.

 4. O, oo… Ja też mogę forwardnąć, bo przyszły do mnie 4 maile właśnie z tematu, podlinkowanego wcześniej.

 5. @Maciek, @Szmergiell

  Wlasnie to probuje ustalic – czy to wina tego ze kasuje SPAM po tym jak wysle maile czy jednak ich nie wysyla.

  Jakbyscie mogli podeslac mi te maile to bylbym wdzieczny – oraz takze jezeli jakies w ciagu 2-3 dni dostaniecie, bo czesc niestety spamu wciaz kasuje recznie (nie wszystko jest wylapywane) i teraz chcialbym sie upewnic czy tylko te recznie generuja wam maile.

  Adres do mnie jezeli nie macie to znajdziecie tutaj: http://bit.ly/aTFPdX

  dzieki 100 krotne

 6. rowniez dostalem moze z 2 maile dotyczace nowych komentarzy ,ktorych nie bylo jak co.

 7. Przesłałem spam-maile, dlatego sprawdź przy okazji zawartość foldera spam, czy przypadkiem tam się nie zapodziały. Poszły wszystkie, które dostałem.

  Przy okazji: nie wiem czy to moja wina, czy po prostu nie zaznaczyłem opcji powiadamiania o nowych komentarzach, ale żadnych nowych komentarzy nie dostałem.

 8. dzieki 100 krotne za pomoc. Poprawilem troche kod kontrolek anty-spamowych wiec teraz powinno byc ok, nawet moze byc zabardzo ok ;) wiec jezeli sie wam nie uda dodac komentarza to dajcie odrazu znac :)

  Na dwa sposoby objawia sie nie udanie: dluuuuuugie oczekiwanie na dodanie lub po odswiezeniu strony, komentarz znika.

 9. Gutek, dostałem potwierdzenie o nowym komentarzu, ale z tego co widzę, chyba nadal coś nie tak z filtrem antyspamowym, bo jakaś panna Marianna się wpisała ^^
  pzdr

 10. moj plik spam.xml ma 3,5mb ;) ale i tak juz jest lepiej, teraz mam kontrole po IP, uzytkowniku i korzystam z zewnetrzengo systemu dodatkowo ktory wychwyca spam (od wczoraj 15 komentarzy juz zablokowal)… ale jak to bywa w swiecie .NET :) nic nie jest doskonale ;)

Comments are closed.